Özçınarlar Petrol 1989 Yılında Göksel Özçınar ve Ercan Özçınar tarafından Kütahya Sanayisinde kurulmuştur. 1995 Yıllına kadar Uluslararası Madeni Yağ firmalarının bölge bayi ve distribütörlüklerini yapmış ve bu süreçte Madeni Yağ pazarlama ve satışı konusunda çok büyük yol kat etmişler.

2000 yılında Kütahya’da kurulan Madeni yağ üretim ve dolum tesisimiz 33.000 m2’lik bir alanda 110.000 Ton/Yıl Kapasitesi ve 200’ü aşkın ürün çeşidi ile üretimlerine devam etmektedir.  Oksello markamız ile Türkiye de göstermiş olduğumuz performansımızı, yurt dışında da başarıyla devam ettirmekte ve yurtdışı pazar payımızı her geçen gün daha fazla arttırmaya devam etmekteyiz.

Modern cihazlarla donatılmış laboratuvarlarımızda AR-GE çalışmalarımız, konusunda deneyimli kişilerce büyük bir itina ile sürdürülmektedir. 2007 yılında Firmamıza ait laboratuvarımız  TS EN/ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyon Sertifikası ile akredite olarak yapmış olduğu analizlerdeki kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamıştır. Özçınarlar olarak AR-GE ile teknolojide öncelikli olmak ve çevreye duyarlı patentli özgün ürünler geliştirmek için çalışmaya devam etmekteyiz.

Özçınarlar Petrol olarak 2013 Yılında Kütahya’da yapmış olduğumuz yatırım ile birlikte plastik şişe ve bidon üretimine başlanmıştır. ERG Plastik markası ile 100 ml’den – 30 Lt’ye kadar bidon üretimi yapabilen son teknoloji makine hatlarımızla birlikte Madeni Yağ, Temizlik, Kozmetik, Tarım v.b birçok sektöre hizmet vermekteyiz.

 

İLGİLİ İÇERİKLER
Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.
Tüm Merak Ettikleriniz İçin Buradayız.
Daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.
İletişim Formu
E-Kataloğumuzu İnceleyin
İNCELE